Team

Management

Anneke van Ooijen

Directeur

E-mail: anneke.vanooijen@salto-eindhoven.nl

Sonja van Bogget

Directielid

E-mail: sonja.vanbogget@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Team

Tilly Janssen

Leerkracht O1

E-mail: tilly.janssen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Corinne Rombouts

Leerkracht O1

E-mail: corinne.rombouts@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: vr

Sandra van Hout

Onderwijsassistente O1 en B2

E-mail: sandra.vanhout@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Sharon van Rooij

Leerkracht Onderbouw 2 (O2)

E-mail: sharon.vanrooij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Jacqueline Meulendijks

Leerkracht O2

E-mail: jacqueline.meulendijks@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Fatima van den Heuvel

Onderwijsassistente O2

E-mail: fatima.vandenheuvel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Marion van Gemerden

Leerkracht O3

E-mail: marion.vangemerden@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Aicha Merkhi-Iken

Onderwijsassistente O3

E-mail: aicha.merkhi-iken@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Dia Keijzer

Leerkracht M1

E-mail: dia.keijzer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Annemieke Mulder

Leerkracht M1

E-mail: annemieke.mulder@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Emelie de Vaan

Onderwijsassistente M1

E-mail: emelie.devaan@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Ella Kerkhof

Leerkracht M2

E-mail: ella.kerkhof@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marina Franklin

Onderwijsassistente M2

E-mail: marina.franklin@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Myriam van Gool

Leerkracht M3

E-mail: myriam.vangool@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Janneke van der Heijden

Leerkracht M3 en B1

E-mail: janneke.vanderheijden@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Melisa Varlik

Onderwijsassistente M3 en B1

E-mail: melisa.varlik@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Cor Groen

Leerkracht

E-mail: cor.groen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Suzanne Smolders

Leerkracht B2

E-mail: suzanne.smolders@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma

Justy Velzeboer

Leerkracht B2

E-mail: justy.velzeboer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Carla Klomp

Leerkracht B3

E-mail: carla.klomp@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Theo Boon

Leerkracht B3

E-mail: theo.boon@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Ilaniek van der Heijden

Leerkrachtondersteuner B1, Onderwijsassistente B3 en ICT-er

E-mail: ilaniek.vanderheijden@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Mijke van Mossel

Orthopedagoog

E-mail: mijke.vanmossel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Wendy de Vries

Intern begeleidster

E-mail: wendy.devries.vijfkamp@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Gerard Linders

Conciërge

E-mail: gerard.linders@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Karin Gruijters

Administratief medewerkster

E-mail: karin.gruijters@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do

Peter de Vos

Gymdocent

E-mail: peter.devos@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di